Запали Свічку пам'яті у своєму вікні

Дата: 27.11.2021 14:09

Сьогодні, 27 листопада, Україна та світ вшановують пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932-33 років – геноциду Українського народу –і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

О 16.00 год. усі українці запалять свічки й віддадуть данину пам’яті, загиблим у голодних муках. У спільній молитві згадують всіх жертв голодоморів.

Всеукраїнська акція «Запали свічку» – це вияв нашої скорботи за жертвами і віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.

Свічка, що мерехтить у вікні - це пам'ять, яка єднає нас, творить націю і робить нас сильнішими.

Тож о 16.00 запалімо Cвічку памяті та скорботи у своїх домівках, разом з усією Україною.