ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Журавненської селищної ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в Журавненській селищній територіальній громаді»

Дата: 23.11.2021 16:25

23.11.2021 року

Розробник –  Журавненська селищна рада Львівської області.

Проект регуляторного акта передбачає удосконалення процесу розміщення зовнішньої реклами на території Журавненської селищної територіальної громади.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу оприлюднені на офіційному веб-сайті Журавненської селищної ради Львівської області: https://zhuravnenska-gromada.gov.ua

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з моменту оприлюднення проекту та аналізу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі поштою за адресою:

81780, Львівська область, , смт. Журавно пл.С.Бандери,2;

електронна пошта: zhuravnorada1445@gmail.com

ЗАВАНТАЖИТИ Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Журавненської селищної  ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в Журавненській селищній територіальній громаді»

ЗАВАНТАЖИТИ проект рішення Журавненської селищної  ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в Журавненській селищній територіальній громаді»