Вітання з Днем працівників сільського господарства

Дата: 21.11.2021 08:40

Шановні трудівники сільського господарства!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Це свято працьовитих, мудрих, наполегливих, цілеспрямованих і сильних людей, справжніх господарів, які зранку до вечора дбають про землю, працюють на тваринницьких фермах, для того, щоб забезпечити нас якісними та безпечними продуктами харчування. Це складна, напружена робота, без свят і вихідних, яка вимагає від Вас колосальних зусиль та повної самовіддачі для досягнення результату.

Завдяки Вашій праці розвивається українське село, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання, створюються нові робочі місця, підтримуються традиції і культура.

Тож висловлюю шану і подяку всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Нехай всі Ваші професійні плани і задуми втілюються в життя, виконуються бажання і збуваються мрії! Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо нашоїгромади та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Міцного здоров’я Вам і Вашим сім’ям, невичерпної наснаги і оптимізму, благополуччя, щастя і радості, добра,  миру і спокою.

Успіху і процвітання Вам на благо розквіту рідної України та нашої громади!

Селищний голова  Василь ВІТЕР