Перевіряйте призначення житлової субсидії онлайн

Дата: 17.11.2021 16:25

Працює простий і зручний сервіс в мережі Інтернет, що дозволяє швидко дізнатися чи призначена субсидія і який її розмір. Достатньо перейти за адресою subsidii.ioc.gov.ua на сторінку “Інформація про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики”.

Пошук у зазначеному реєстрі здійснюється за адресою домогосподарства. Для користувачів доступна інформація про те, чи призначена субсидія домогосподарству, про термін, на який призначено субсидію, про суми щомісячних нарахувань, а також, де міститься особова справа – назва органу соціального захисту населення.

Інформація у реєстрі оновлюється один раз на місяць – на початку поточного місяця за попередній місяць.

Як це зробити?

1.  Перейти за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua

2. У меню зліва потрібно вибрати адресу вашого домогосподарства:
  - область України,
  - населений пункт,
  - вулицю,
  - номер будинку,
  - номер квартири.

3. Після цього необхідно пройти перевірку, натиснувши на копку «Я не робот». Потім активізується кнопка «Шукати».

4. Натиснути кнопку «Шукати», після чого в першій колонці таблиці відобразиться статус субсидії (діюча чи не діюча).

5. Щоб дізнатись її розмір, потрібно натиснути на кнопку зі значком «Фото без опису» в колонці «Призначено за період». Розмір субсидії з'явиться у спливаючому вікні.