Наймолодші футболісти Журавненської громади побували на футбольному матчі у Львові

Дата: 17.11.2021 15:46

Учора, 16 листопада, учні закладів освіти Журавненської селищної ради відвідали матч молодіжних збірних України і Сербії, який відбувся у Львові на стадіоні «Арена Львів». Юні футболісти  спостерігали за захоплюючою грою відбору на молодіжний чемпіонат Європи-2023, в якій збірна України перемогла.

Організатором заходу виступив відділ освіти, молоді, спорту, туризму та культурної спадщини Журавненської селищної ради за сприяння селищного голови Василя Вітра та Львівської асоціації футболу, яка надала 30 квитків на матч для дітей громади, що займаються футболом, у рамках проекту «Шкільна ліга».

У громаді приділяється велика увага розвитку шкільного футболу,  функціонують футбольні гуртки у Журавненському та Монастирецькому КЗЗСО, де займаються діти з Журавна, Монастирця, Старого Села, Буянова та інших сіл громади.

Переконані, що співпраця громади з Львівською асоціацією футболу продовжуватиметься і подібні заходи за участю наймолодших футболістів також.