Уже незабаром українців чекає підвищення мінімальної заробітної плати. Скільки доведеться сплатити ЄСВ?

Дата: 17.11.2021 10:14

Згідно з Законом України “Про державний бюджет України на 2021 рік” з 1 грудня підвищується розмір мінімальної заробітної плати до 6500 гривень, а отже змінюється й ставка єдиного соціального внеску . Про це повідомляють у Жидачівській ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області.

Зокрема, мінімальний розмір ЄСВ з 1 грудня становите 1430 грн  (6500 х 22%). Відповідно зазнає змін і максимальна сума страхового внеску та складе  в наступному місяці 21 450 гривень . Тобто, максимальна величина бази нарахування ЄСВ становитиме 97 500 тисяч – 15 розмірів мінімальної заробітної плати.

Дещо зросте з 1 грудня  й  розмір прожиткового мініміму для працездатних осіб й становитиме 2481 гривню, до 30 листопада  він складатиме - 2379 гривень.

Наступне збільшення заробітної плати до 6700 грн  уряд планує з 1.10.2022 року.