З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 07.11.2021 10:36

Шановні друзі!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери.

Ви обрали для себе справою життя нелегку місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист тих, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Ви  виявляєте до ближніх милосердя, добро, допомагаєте повірити в себе, свої можливості та здолати життєві труднощі. Ви віддаєте душевні сили, увагу і турботу тим, хто опинився у важкій ситуації. І все це не тільки з професійного обов’язку, а, головне, за покликом душі.

Допомагаючи людям похилого віку, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, особам з інвалідністю, тимчасово переселеним особам, учасникам антитерористичної операції та членам їхніх сімей Ви робите благородну справу - не дозволяєте людям почуватись одинокими та забутими, забезпечуєте надання соціальних гарантій.

Низький Вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов.  Нехай ваша компетентність, працьовитість, турбота та душевне тепло і надалі допомагає людям.

Від імені всієї громади бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, добробуту, невичерпної енергії, здійснення планів та задумів.

Нехай людська шана окрилює вас та додає наснаги на щодень!

Селищний голова     Василь ВІТЕР