Висловлюємо щирі співчуття Овсянецькому Ярославу Олександровичу з приводу важкої втрати - смерті дружини

Дата: 09.11.2021 09:56

Журавненська селищна рада висловлює щирі співчуття Овсянецькому Ярославу Олександровичу, рідним, близьким і колегам у зв'язку зі смертю Овсянецької Любові Володимирівни.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль людей, які втратили найближчу людину. На жаль, словами важко загоїти на серці рану від такої втрати. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

За роки самовідданої, сумлінної праці, Любов Володимирівну знають не тільки у Журавнівській громаді, але і у районі та області як – активну громадську діячку, депутатку Жидачівської районної ради 2-х скликань та Журавнівської селищної ради 2-х скликань, красиву, вольову, розумну і сильну жінку.

Усім, хто знав Любов Володимирівну, завжди не вистачатиме її широкої душі, людяності, справедливості, щирості. Теплі спогади і світла пам'ять про неї – єдине, що може заповнити порожнечу від втрати.

Пам'ять про фахівця своєї справи, небайдужої особистості і друга назавжди залишиться в наших серцях.

Зі скорботою,

Селищний голова Василь ВІТЕР,

депутати, виконавчий комітет та колектив Журавненської селищної ради