Журавненська громада отримає кошти з держбюджету на реалізацію соціально-економічних проєктів

Дата: 02.11.2021 15:28

39 громад Львівщини отримають додатково майже 90 мільйонів з державного бюджету.

Гроші для 113 обєктів на суму 89,5 мільйонів скерують відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, на здійснення заходів з соціально-економічного розвитку.

Серед громад, яким передбачені кошти, також є Журавненська територіальна громада.

Об'єкти, на які скерують кошти:

• Капітальний ремонт вул. Рея в смт Журавно Стрийського району Львівської області – 2313 тис.грн
  • Капітальний ремонт приміщення для розміщення центру надання адміністративних послуг Журавненської селищної ради Стрийського району Львівської області – 685 тис.грн

Задля реалізації даних проєктів селищною радою 1 листопада розпочато відповідні процедури закупівель (відкриті торги).