Безкоштовний онлайн - курс по вивченню та удосконаленню володіння українською мовою

Дата: 31.10.2021 21:58

За фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України з 29 жовтня по 30 листопада 2021 року громадською організацією «Українська гуманітарна платформа» буде реалізовуватись проєкт «Челендж «Навчай українською» спрямований на підвищення ролі української мови як національної цінності та важливого атрибута національної ідентичності, подолання мовнокультурної меншовартості українців.

В рамках Проєкту з 5 листопада 2021 року впродовж трьох тижнів відбудеться безкоштовний онлайн-курс (7 вебінарів та 15 практикумів) по вивченню та удосконаленню володіння українською мовою.

Цільова аудиторія заходу: викладачі і тренери позашкільних закладів, гуртків та спортивних секцій.

Реєстрація участі в онлайн-курсі до 3 листопада, анкета для заповнення: https://forms.gle/tByp8BSMzcHimLqs9.

Контактна особа, голова громадської організації «Українська гуманітарна платформа» - Федечко Наталія, тел.: +380677839596