З Днем захисників та захисниць України, Днем українського козацтва та 79-ою річницею створення УПА!

Дата: 13.10.2021 15:49

ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та 79-ої річниці створення Української Повстанської Армії!

Ці свята відзначаються в Україні в день великого християнського свята – Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна була захисницею українського козацтва, а сьогодні - Українського війська.

Цей день особливий для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу рідну Батьківщину, охороняє нашу незалежність та мирне життя.  Сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників – українського козацтва, січових стрільців, героїв УПА - всіх тих, хто впродовж століть боровся за свою землю, хто в різні століття та роки поклав життя за мир та цілісність України. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови, бажання бути вільними господарями на своїй землі – все це передалося нашим сучасним захисникам у спадок.

Цей День – це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.

Дякую Вам, дорогі захисники та захисниці нашої Вітчизни, за відданість Україні! Честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – для Вас не просто слова. Ви на ділі, повсякчас, протистоїте ворогу, захищаючи свою родину, свій народ, свою країну.

Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, завзяття, сили духу і мужності, злагоди, радості, добра і миру.

Нехай сьогодні та завжди Вас оберігає Покров Пресвятої Богородиці!

Слава Україні! Героям слава!

Селищний голова     Василь ВІТЕР