Проведено рейд з правил безпеки у магазинах продовольчих та непродовольчих товарів на період карантину

Дата: 04.10.2021 21:19

04 жовтня 2021 року, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Журавненської селищної ради, провідним спеціалістом ЖКГ, комунальної інфраструктури та цивільного захисту спільно з старшим дільничим офіцером поліції СП Відділення поліції №1 Стрийського РУП ГУНП у Львівській області здійснено профілактичний рейд з правил безпеки у магазинах продовольчих та непродовольчих товарів на період карантину.

З кожним днем збільшується кількість осіб, які захворіли на COVID-19.Під час проведення рейду, представники селищної ради та Національної поліції наголосили на необхідності дотримуватись карантинних обмежень у приміщеннях магазину, рекомендували для працівників:
- проводити температурний скринінг перед початком зміни;
- регулярно мити руки та обробляти їх антисептиком кожні 3 години;
- розміщувати стенди з інфоматеріалами про профілактику COVID-19;
- організувати місце для обробки рук антисептиком на вході;
- здійснювати вологе прибирання та дезінфекцію приміщення кожні дві години, а також перед робочим днем та після нього;
- нанести тимчасове маркування в зоні черги на 1.5 метри;
- розмістити у магазині контейнер для використаних масок.
Для відвідувачів:
- контролювати, щоб вхід у магазин покупцями здійснювався тільки у захисних масках;
- організувати прийом відвідувачів з розрахунку один відвідувач на 10м2 .

Під час рейду  проводилась активна роз’яснювальна робота з персоналом та покупцями, вручались пам’ятні листівки про правила безпеки у магазинах продовольчих та непродовольчих товарів на період карантину.