Замовників та постачальників запрошують на семінари щодо роботи в ProZorro Market

Дата: 04.10.2021 21:01

8 жовтня департамент економічної політики Львівської ОДА запланував проведення безкоштовних семінарів - практикумів «Як замовникам ефективно закупити, а постачальникам вигідно продати в системі ProZorro Market».

Спікери заходу - представники ДП «Прозорро»: керівник відділу розвитку системи публічних закупівель Олексій Краснощоков та фахівець з публічних закупівель Ольга Нос розкажуть про функціонування Prozorro Market, його переваги і загальні принципи роботи для Замовників та Учасників.

Форма проведення семінару - очна, з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Місце проведення: м. Львів, пр. В’ячеслава Чорновола, 7, конференц-зал готелю «Львів».

Початок безкоштовного навчального семінару - практикуму для Учасників закупівель (представників місцевого бізнесу, постачальників й виробників товарів) о 13:00 год, реєстрація учасників на місці проведення заходу розпочнеться з 12:00 години. Для участі у заході обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.

Початок безкоштовного навчального семінару - практикуму для Замовників о 14:45 год, реєстрація учасників на місці проведення заходу розпочнеться з 14:15 год. Для участі у заході обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.

Програма заходу за посиланням.