Із Всеукраїнським Днем дошкілля!

Дата: 27.09.2021 11:22

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!

Професія працівника дошкільної освіти вимагає нескінченої любові – любові до діток, до своєї справи, бо тільки Ваша любов та самовіддача дозволяє виховати наших дітей щасливими, добрими, розумними, в майбутньому успішними. Завдяки Вам малята вчаться відрізняти добро і зло, відчувати, розуміти і любити світ. Щирі, захоплені погляди малечі, радісний сміх – це те, що дає Вам сил і натхнення, енергії і молодості, бадьорості і оптимізму.

Щиро бажаю Вам і надалі творчої наснаги, міцного здоров’я, невгамовності, молодості душі, віри у власні сили, радості,  любові від вихованців та поваги від їхніх батьків!

Від усього серця дякую Вам за турботу та любов, яку Ви щодня даруєте нашим дітям.

Нехай Ваші зусилля, знання та життєва мудрість відкривають малюкам щасливу дорогу в майбутнє!

Селищний голова          Василь ВІТЕР