Зі святом - Днем Вчителя!

Дата: 01.10.2021 16:36

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Від щирого серця вітаю Вас - натхненних, творчих, невтомних та самовідданих із професійним святом – Днем вчителя!

У день свята дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, самовідданість, витримку, терпіння, професіоналізм та постійний саморозвиток. Вибрана Вами професія - це покликання, це ціле життя, і воно віддане школі і учням.

Ви своєю невтомною щоденною працею. виховуєте мудрих, свідомих, талановитих і патріотичних дітей, щиро ділитеся з ними своїми знаннями, любов’ю та теплом, невтомно і наполегливо відкриваєте шлях в щасливе майбутнє!

Саме Ви –- взірець високої духовної сили, ерудиції, інтелігентності, мудрості. Продовжуйте й надалі виховувати в наших дітях любов до рідної землі, повагу й шану до оточуючих, почуття відповідальності та найсвітліші людські якості.

Щиро бажаю Вам здоров’я, щастя, невичерпної енергії, натхнення, творчих знахідок, життєвого оптимізму, здійснення всіх задумів, перспективного майбуття, креативних ідей, невичерпних сил та самореалізації!

Нехай попереду у Вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення, а усі починання – результативними! Нехай нелегке, але благородне вчительське ремесло приносить Вам справжнє задоволення!

Зі святом!

Селищний голова                       Василь ВІТЕР