З Днем усиновлення!

Дата: 30.09.2021 11:27

30 вересня відзначаємо День усиновлення - свято життєвої мудрості і щирості, свято великої душі та любові.

Щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Це Ваш день, день усіх тих, для кого немає чужих дітей, день великих серцем людей.

Дякую Вам за безмежну любов, милосердя, за те, що, незважаючи на труднощі, чужу дитину - сироту назвали своєю, подарували люблячу родину і домашній затишок. Ви щодня піклуєтесь, дбаєте, даруєте любов і тепло, допомагаєте і робите щасливими діточок, які так цього чекали.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння, здійснення всіх найзаповітніших мрій і задумів.

Хай доброта, мудрість, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцної родини!

Нехай завжди у Ваших домівках панує радість і любов, спокій і затишок, а діти виростають здоровими, успішними і щасливими!

Селищний голова    Василь ВІТЕР