Профілактичні рейди на території Журавненської громади

Дата: 28.09.2021 14:10

25 вересня  2021 року начальником служби у справах дітей, фахівцем з соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг», інспектором сектору ювенальної превенції, дільничними офіцерами поліції проведено вечірній профілактичний рейд «Підліток» на території Журавненської селищної ради.

Метою рейду було:

- проведення заходів щодо виявлення дітей, схильних до вчинення правопорушень;

- виявлення порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами дітям у розважальних та торгівельних закладах;

- виявлення дітей,  які перебували після 22:00 без нагляду дорослих;

- профілактично-виховна робота серед неповнолітніх.

За результатами рейду слід відзначити прикрий факт того, що були виявлені неповнолітні із числа учнів старшокласників, які проводили своє дозвілля на вулицях громади у вечірній час після 22:00 без супроводу дорослих.

З неповнолітніми та їх батьками проведено попереджувальні профілактичні бесіди щодо, обмеження перебування  у вечірній та нічний час на вулицях без супроводу дорослих. Батьків попереджено про адміністративну відповідальність.

Служба у справах дітей закликає батьків відповідально виконувати свої батьківські обов'язки і пам'ятати,  що знаходження дитини у нічний час на вулиці або в розважальних закладах без супроводу дорослих піддає дитину на небезпеку і може обернутися бідою для всієї родини.