Участь у семінарі «Профілактика та лікування узалежнень»

Дата: 24.09.2021 20:51

22 вересня фахівець соціальної роботи КУ «ЦНСП Журавненської селищної ради» Микола Фастнахт взяв участь у навчальному  семінарі на тему «Профілактика та лікування узалежнень», який організувала ГО «Центр «ДОРОГА» в рамках проекту «Тверезий простір в громаді» та у співпраці з Львівським обласним центром соціальних служб.

Метою семінару є розвиток практичних навичок соціальних працівників та інших фахівців і активістів територіальних громад у сфері профілактики та лікування залежності від алкоголю, наркотиків та патологічного азарту, тощо.

Велике спасибі ведучим семінару Анні Кальбус та Олені Кальбус за цікаву інформацію та практичні завдання, за можливість вчитися та взаємодіяти з колегами!