Робоча зустріч із шкільними перевізниками

Дата: 19.09.2021 16:08

18 вересня, незважаючи на вихідний день, відбулася робоча зустріч водіїв шкільних автобусів із головою Журавненської територіальної громади Василем Вітром та керівником відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Романом Артемчуком.

Було обговорено ряд питань, які стосувалися перевезення дітей, забезпечення техніки безпеки. Василь Вітер оглянув усі автобуси, поцікавився їх технічним станом і зазначив, що дуже прикро, коли дітей змушені перевозити «Школяриками», яким вже 18 років.

Водії висловили свої пропозиції щодо ремонту і належного утримання транспорту, а також порушили питання підвищення заробітної плати.

Керівництво громади запевнило, що будуть допомагати фінансово у ремонтах автобусів і докладуть максимум зусиль, щоб придбати декілька нових «Школяриків» для безпечного і комфортного доїзду дітей до закладів освіти.