Актуальні питання подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників для юридичних осіб обговорюватимуть на круглому столі

Дата: 14.09.2021 12:39

Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Львів) запрошує суб’єктів господарської діяльності до участі в  круглому столі на тему: «Актуальні питання подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників для юридичних осіб. Терміни та особливості».

Захід відбудеться з метою інформування суб’єктів господарської діяльності юридичних осіб про актуальні зміни законодавства у сфері державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців, які набули чинності з 11 липня 2021 року.

Відтак, на даному Заході заплановано обговорення практичних питань в частині особливостей та термінів подачі відомостей про кінцевих бенефіціарних власників, оскільки тримісячний період для актуалізації відомостей закінчується 10 жовтня 2021 року.

Дата та час: 15 вересня 2021 року о 11:00.

Місце проведення: м. Львів, пл. Шашкевича, 1, актовий зал, 2 поверх.

Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень.