Стартує новий освітній курс Школи експортера: бізнес запрошують на навчання

Дата: 14.09.2021 11:02

З 5 жовтня по 2 листопада 2021 року проводитиметься комплексний освітній курс "Школа експортера — рівень BASIC" за ініціативи Львівської обласної державної адміністрацїі спільно з Львівською торгово- промисловою палатою, НУ "Львівська Політехніка" та Асоціаціею Професійних Митних Посередників.

Основна мета проведения курсу — допомога малому та середньому бізнесу, який розпочинас розвиватись в експортному напрямку, в освоенні основ зовнішньоекономічної діяльності та набуття практичних навичок виходу на зовнішні ринки.

В рамках курсу передбачено 8 інтенсивних тренінгів на наступні теми:

- з чого починається експорт;
- як перевірити готовність компанії до експорту;
- як обрати ринок та споживача;
- що таке канали збуту;
- в чому запорука успіху компанії під час експансії за кордон;
- умови сертифікації;
- особливості експортних контрактів;
- культура ведення переговорів;
- митні режими.

Тривалість тренінгів: з 5 жовтня по 2 листопада. Таймінг: з 11:00 до 13:00 год (вівторок, четвер)

Місце проведення: м. Львів, Стрийський парк, 14, Львівська ТПП, малий конференц-зал.

Освітній курс "Школа експортера — рівень BASIC" е безоплатним. По завершению курсу учасники отримають сертифікати.

Зарееструватись на проходження освітнього курсу "Школа експортера - рівень BASIC" можна за посиланням: https://forms.gle/tec3GDashebyvnQH8  до 28 вересня 2021 року включно.

У разі виникнення додаткових питань можна звертатись у сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської ОДА:

E-mail: exportservice.loda@gmail.com

Моб. тел.: +38 (068) 143 04 42