Дізнавайтесь розмір субсидії он-лайн

Дата: 14.09.2021 11:01

Працює простий і зручний сервіс в мережі Інтернет, що дозволяє швидко дізнатися чи діюча субсидія і який її розмір. Достатньо перейти за адресою subsidii.ioc.gov.ua на сторінку “Інформація про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики”.

Як перевірити стан субсидії

• Перейти на сайт subsidii.ioc.gov.ua.
  • Ввести поштові дані: область, населений пункт, вулицю, номер будинку і квартири (вибрати зі списку) і пройти captcha-тест.
  • Результати пошуку виводяться в правій частині вікна. Це таблиця, у якій вказано стан субсидії (активна / неактивна), останні два номери заяви на її отримання, місячний і річний розмір допомоги, місце розташування особової справи, населений пункт.
  • В двох останніх колонках виводиться іконка, при кліку на яку з’являється інформація про загальну суму призначеної субсидії за облікові періоди (опалювальний і неопалювальний), а також помісячний розмір нарахованої субсидії та результати зарахувань.