9-11 вересня в області очікується стан високої пожежної небезпеки

Дата: 08.09.2021 16:27

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попереджає, що 9-11 вересня по всій території Львівської області очікується висока пожежна небезпека (4-й клас).

Департамент екології та природних ресурсів звертається до мешканців Львівщини з проханням бути вкрай обережними у поводженні із вогнем, не палити сухі залишки після збору врожаю, адже, на жаль, вогонь не шкодує нікого, гинуть люди, тварини, знищується родючий шар ґрунту та рослини.

Також у таку погоду гострою стає проблема загорянь на торфовищах, адже температура повітря унеможливлює їх утримання у достатньо зволоженому стані.

Екологи закликають бути обережними та берегти природу навколо себе, а якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях – телефонувати за номером «101».