З Днем фермера!

Дата: 19.06.2021 11:51

Шановні фермери!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем фермера!

Ви вибрали нелегкий шлях – присвятити своє життя рідній землі, плекати її. Сьогодні працювати на землі і досягти успіху - під силу лише працьовитим, мудрим, стійким, наполегливим, цілеспрямованим і сильним людям.

Фермерство - напружена, сповнена складнощів робота, яка триває практично без вихідних і свят, колосальні зусилля та повна самовіддача для досягнення результату.

Завдяки праці фермера розвивається українське село, створюються нові робочі місця, підтримуються традиції і культура.

Тож низький уклін Вам за вашу чесну і  сумлінну працю!

Міцного здоров’я Вам і вашим сім’ям, благополуччя, невичерпної наснаги, оптимізму, успіху і процвітання, вчасних дощів і тепла, щедрих ужинків.

Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані, а результати додають задоволення від улюбленої справи.

Зі святом Вас!

Селищний голова                   Василь ВІТЕР