З Днем підприємця!

Дата: 05.09.2021 11:42

Шановні представники бізнесу Журавненщини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем підприємця.

Саме Ви є рушійною силою українською економіки, саме завдяки Вашій ініціативі та зусиллям розвивається підприємництво, реалізовуються соціальні і благодійні проєкти.

Ви вкладаєте в справу, якою займаєтесь, серце і душу, знання і досвід, робите її прибутковою.

Від Вас - підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, поповнення бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у громаді.

Ваша працездатність і наполегливість, рішучість і ініціативність, ваше вміння організувати і успішно розвинути свою справу – гідний приклад для наслідування і пошани.

Тож щиро бажаю успіху вашому бізнесу, реалізації нових ідей і  проєктів, підйому на блискучі висоти, потоку прибутку, надійних партнерів, добросовісних конкурентів та безперервного розвитку. Здоров'я, щастя, благополуччя вам і вашим близьким!

Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, забезпечить добробут і стабільність вашій родині та принесе користь нашій громаді!

Селищний голова                                       Василь ВІТЕР