У Журавненській громаді гідно відзначили 30-ту річницю від дня проголошення Незалежності України

Дата: 30.08.2021 10:33

Журавненська територіальна громада разом з усією Україною урочисто відзначила 30-річчя Незалежності нашої держави.

Святкування цієї ювілейної дати відбулися на високому рівні - у кожному населеному пункті громади пройшла низка святкових заходів, зокрема, виставки, книжкові інсталяції, концертні програми, вечори відпочинку для молоді і ін. На минулих вихідних святкування з нагоди 30-ої річниці Незалежності України відбулися в селах Любша, Володимирці, Лютинка і Лисків.

Ось невелика частина світлин відзначення 30-ої річниці від дня проголошення Незалежності України у населених пунктах  громади.