Запрошуємо школи громади до участі у національному конкурсі «Вакциновані й відкриті»

Дата: 03.09.2021 11:31

Школи, в яких повністю вакциновані від COVID-19 80% колективу, можуть взяти участь у національному конкурсі «Вакциновані й відкриті», який проводить Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином гаджетів та аксесуарів «Цитрус»

За результатами розіграшу, який пройде 3 жовтня, переможці зможуть отримати цінні подарунки:

• 3 суперпризи: набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів для кожної школи-переможниці

• 15 мініпризів: набори з 10 гарнітур і роутера для кожної школи-переможниці

Для участі в конкурсі, будь-якому представнику школи потрібно зареєструвати школу онлайн за посиланням: cutt.ly/IQNTKQ3. Анкети прийматимуться до 23:59 29 вересня.

Усі учасники конкурсу отримають сертифікати про участь, а також гарантовані призи за публікацію про конкурс у своїх соціальних мережах під хештегами #ВакцинованіВідкриті.

Джерело: Міністерство охорони здоров'я України.