Виконавчий комітет розглянув ряд важливих питань

Дата: 01.09.2021 11:13

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Журавненської селищної ради, яке провів селищний голова Василь ВІТЕР. На порядок денний виконкому винесли ряд актуальних питань.

Члени виконкому затвердили зведені кошторисні  розрахунки  вартості об’єктів будівництва - «Капітальний ремонт пішохідних доріжок у парку «Слави» у смт.Журавно Львівської області» та «Капітальний ремонт водопроводу по вул.Шевченка в смт.Журавно Журавненської селищної ТГ Стрийського району Львівської області».

На засіданні виконавчого комітету одноголосно внесли зміни до складу робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині заробітної плати на території Журавненської територіальної громади, погодили оформлення права власності на квартиру та видачу ордера, надали дозвіл на зрізання дерева на території Журавнівського КЗЗСО школи-ліцею.

Також члени виконкому розглянули і схвалили прогноз бюджету Журавненської селищної ради на 2022 -2023 роки.