До уваги населення! На території Журавненської селищної територіальної громади проводитиметься осіння пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу за допомогою авіації

Дата: 27.08.2021 15:11

Жидачівська районна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє про проведення на території Журавненської селищної територіальної громади пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області від 13.08.2021 року №124 «Про організацію заходів з проведення осінньої компанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2021 році за допомогою авіації» та листа від 16.08.2021 року №04-4-18/5596 про проведення в третьому кварталі пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території області за допомогою авіації, листа Жидачівського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області від 17.08.2021 року №21_2-19/911.

Дану вакцину розповсюджуватимуть за допомогою авіації.