Відбулось представлення директорки Журавнівського КЗЗСО школи-ліцею Надії Цибак

Дата: 25.08.2021 22:34

Сьогодні, 25 серпня, селищний голова Василь ВІТЕР разом із начальником відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Журавненської селищної ради Романом Артемчуком представили педагогічному колективу директорку Журавнівського КЗЗСО школи-ліцею Цибак Надію Ярославівну.

Голова селищної ради подякував Цукорнику Володимиру Володимировичу - колишньому директору навчального закладу, за багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та особистий вагомий внесок у розвиток національної освіти.

Щиро привітав селищний голова з новою важливою посадою Надію Цибак і висловив побажання, щоб під її керівництвом навчальний заклад став найкращим у районі, адже новопризначений керівник бере на себе відповідальність за подальше вдосконалення навчально-виховного процесу відповідно до концепції розвитку Нової української школи, впровадження нових методик викладання і технологій у навчальний процес, підвищення якості освіти.

Новопризначеним керівником школи запевнено керівництво селищної ради і увесь педагогічний колектив, що буде докладено максимум зусиль, щоб якісні зміни відбулися. Керівництво територіальної громади, безумовно, також не стоятиме осторонь, а допомагатиме в реалізації задуманого для досягнення найкращого результату.

Були квіти, усмішки та щирі побажання.

На завершення візиту селищний голова оглянув спортивну залу школи-ліцею, в якій уже почалися ремонтні роботи з реалізації  мікропроєкту «Капітальний ремонт спортивного залу ОЗ та його філії «Журавнівський НВК СЗШ-ліцей» Стрийського району Львівської області».

Також сплановано подальші спільні дії по зміцненню матеріальної бази школи-ліцею.