«УКРАЇНА ЮВІЛЕЙНА»

Дата: 25.08.2021 21:08

У рамках святкування ювілейної дати Дня Незалежності України під такою назвою в «Центрі культури і дозвілля Журавненської селищної ради» відбулася урочиста церемонія, великий святковий концерт та відкриття книжкової інсталяції «Сьогодні свято на моїй землі» за участю творчих колективів філій Народних домів сіл Антонівка, Тернавка, Зарічне, Дубравка, Володимирці, КУ ЦКД смт.Журавно, комунального закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої та юнацької творчості», КУ «Публічна бібліотека Журавненської селищної ради».

Селищний голова Василь Вітер привітав усіх присутніх з Днем народження держави. Хвилиною мовчання пошановано всіх борців за волю України. До підніжжя пам’ятників полеглим героям в смт. Журавні, селах Монастирець, Дубравка та Сулятичі почесні делегації поклали квіти.

Відбувся шаховий турнір відкритої першості Журавненської територіальної громади, приурочений 30-річчю Незалежності України.

У всіх закладах культури громади відбулися урочистості та тематичні святкові програми.

Мешканці громади мали змогу відпочити на святковій дискотеці під відкритим небом «Святкуймо разом: кому до… і кому за…».

Слова щирої вдячності ведучим тематичних заходів – вчителям Журавнівського КЗЗСО школи – ліцею – Ірині Гишпіль, Андрію Романкевичу, провідному спеціалісту відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Журавненської селищної ради – Вікторії Савків, вчителю Монастирецького КЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. В.Поповича – Миколі Ольшанецькому.

СЛАВА  УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ  СЛАВА!