З нагоди 30-річчя Незалежності України у Львові відбудеться низка урочистих заходів

Дата: 20.08.2021 19:29

24 серпня у Львові з нагоди 30-річчя Незалежності України відбудеться низка урочистих заходів.

Програма святкування:
8.00 – 9.00 – Вшанування Героїв Небесної Сотні, учасників АТО/ООС на Личаківському кладовищі.
9.20 – 9.50 – Подячна молитва за Україну у Гарнізонному храмі св..ап.Петра і Павла.
10.00 – 11.45 – Трансляція військового параду з м.Києва на площі біля пам’ятника Т.Шевченка.
11.45 – 12.15 – Церемонія нагородження з нагоди 30-річчя Незалежності України на площі біля пам’ятника Т.Шевченка.
18.00 – 23.00 – Святковий концерт приурочений 30-ій річниці Незалежності України (вул.Стрийська, площа біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного).

На сцені виступатимуть українські виконавці: ALYONA ALYONA, Аркадій Войтюк, NAVKA, гурти Kalush і PATSYKI Z FRANEKA. Ведучим святкового концерту буде Анатолій Козак. Вхід на концерт – вільний.

Відтак, запрошують жителів та гостей Львівщини стати частиною грандіозного святкування 30-ї річниці Незалежності України.

Джерело: Львівська обласна державна адміністрація