Робоча зустріч селищного голови Василя Вітра з головою Львівської обласної ради Іриною Гримак

Дата: 20.08.2021 11:17

18 серпня відбулася робоча зустріч селищного голови Василя ВІТРА з головою Львівської обласної ради Іриною Гримак. Під час зустрічі обговорили ряд викликів і проблем, які стоять перед Журавненською територіальною громадою і потребують спільного вирішення. Зокрема, йшла мова про подальшу долю Журавненського КЗ ЛОР «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій», функціонування навчальних установ, ремонт доріг, реалізацію мікропроєктів, залучення інвесторів, що дозволить наповнити місцевий бюджет, екологічні проблеми території громади та ін.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості та намічено план заходів спільної роботи селищної ради та обласної ради з багатьох актуальних питань підтримки розвитку громади.