Річниця загибелі земляка – воїна АТО Володимира Поповича

Дата: 18.08.2021 09:51

17 серпня – сьома річниця з дня загибелі нашого Героя, одного з найкращих синів України, який поклав життя, захищаючи свою рідну землю, нашого земляка, уродженця села Монастирець, бійця батальйону «Львів» Володимира Поповича.

Вшанувати пам’ять Героя, покласти квіти до могили воїна прийшли рідні, друзі, духовенство, молодь, бойові товариші – побратими, які не забувають про згорьовану горем матір Героя, яка віддала єдиного сина за нас усіх, за наше вільне життя на українській землі.

Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, учасники зустрічі вшанували пам’ять Володимира Поповича та всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання, поклали квіти могилі нашого земляка та теплими словами згадували присутні свого Героя. Висловив слова вдячності матері за сина-патріота також селищний голова Василь Вітер.

Уся громада схиляє голови перед могилою воїна та дякує тим мужнім захисникам, завдяки котрим, ми живемо спокійним, мирним життям.

Сумуємо… Пам’ятаємо…

Спочивай з миром, Герою, у Небесному Війську!

Герої не вмирають! Вічна слава Герою!