Голова Журавненської селищної ради Василь ВІТЕР провів засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 17.08.2021 16:45

Сьогодні, 17 серпня,  селищний голова Василь ВІТЕР  провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Журавненської селищної ради.

Комісія, відповідно до покладених на неї повноважень, розглянула ряд питань щодо захисту прав та інтересів дітей.

На порядок денний було винесено питання розгляду звернення щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей, розгляд актів обстеження умов проживання малолітньої дитини та догляд за нею матір’ю, взяття на облік дітей, які  опинились у складних життєвих обставинах.

Питання детально вивчені службою у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. Комісія шляхом голосування прийняла виважені і компетентні рішення виключно в інтересах дітей.