На території Журавненської громади починає діяти послуга патронату над дитиною

Дата: 17.08.2021 14:51

16 серпня 2021 року відбулося підписання Договору про надання послуги з патронату над дитиною між головою Журавненської селищної ради Василем Вітром та патронатним вихователем Лаврись Галиною Ярославівною. За словами голови селищної ради, підписання договору є важливою подією для громади. Перший заступник селищного голови Світлана Самсонова зазначила, що в умовах державних реформ децентралізації влади та деінституалізації розвиток соціальних послуг для сімей і дітей – це єдиний шлях подолання негативних соціальних явищ, один із інструментів цивільно-правового захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Основною метою запровадження даної послуги в громаді стало забезпечення права дитини на виховання в сімейному середовищі, створення умов для тимчасового догляду, виховання та реабілітації влаштованих під патронат дітей, на період подолання ними, їх батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.