Усі заходи до Дня Незалежності України на Цифровій мапі подій

Дата: 17.08.2021 10:56

Міністерство культури та інформаційної політики України створило Цифрову мапу подій, що висвітлює події всієї країни, присвячені до 30-ї річниці Незалежності України. Проєкт охоплює всі області України. Завдяки цій платформі кожен українець зможе знайти подію на свій смак з будь-якого куточку України.

В інтерактивному форматі на мапі відображається місце, час, та дата подій з розгорнутою інформацією про подію. Також Цифрова мапа має зручний функціонал пошуку за локацією та датою, посилання на соціальні мережі та інші зовнішні ресурси. Це дасть змогу користувачу вибрати цікаву для нього подію, а також спланувати відвідування певної події.

Посилання на мапу: https://ukraine30.mkip.gov.ua/