Велопроща до мощей Івана Хрестителя

Дата: 16.08.2021 17:16

У суботу, 14 серпня, відбулась велопроща до мощей Івана Хрестителя в храмі с.Володимирці.

Організували захід о. Іван Радилевич та староста сіл Сидорівка, Сулятичі, Крехів Мар’ян Головко.

Мета прощі - організація духовного відпочинку мешканців громади, заохочення до здорового способу життя та незабутні уроки взаємодопомоги і підтримки, адже дорога довга і виснажлива. Для багатьох молодих людей таке паломництво стає стежкою до свого парафіяльного храму.

У заході взяли участь близько 50 учасників – віком від 6 до 60 років, які подолали дистанцію майже 12 км.

Велопробіг стартував із с.Сулятичі в 9 год. і пройшов через с.Подорожнє до с. Володимирці. Протягом усього велопробігу учасників супроводжувала патрульна машина відділення поліції №1 Стрийського районного управління поліції ГУ НП у Львівській області та медичний працівник с.Сулятичі.

Кінцевим пунктом велопрощі стало прибуття близько 15 год. до храму с. Володимирці, де всі спільно помолилися, а також мали можливість почастуватись.

Дякуємо учасникам, а також усім, хто допомагав в організації та проведенні велопрощі. Це добрий приклад для наслідування, для згуртування та духовного збагачення  жителів громади.