Увага! Про подання документів на державну підтримку тваринництва

Дата: 11.08.2021 08:20

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує про gочаток   приймання документів на отримання у 2021 році фінансової підтримки за програмою “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” для lержавної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської  продукції. Наказом  Мінагрополітики від  08.08  2020 №  27  затверджені  форми заявки  та  інші  форми  документів  для  надання фінансової підтримки за вищеназваною програмою.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для   державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою КМУ від 07.02.2018 № 107 (в редакції постанови КМУ від 12.05. 2021 № 517) (надалі Порядок) фінансова  підтримка  суб’єктів господарювання у  2021  році здійснюється за напрямами:

-спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї;

-часткове відшкодування вартості племінних тварин, бджолиних пакетів, генетичного матеріалу;

-часткове  відшкодування  вартості  будівництва  та/або  реконструкції тваринницьких  ферм  і  комплексів, рибницьких господарств, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції;

-часткова компенсація вартості будівництва та реконструкції тваринницьких  ферм  і  комплексів,  доїльних  залів,  підприємств  з  переробки сільськогосподарської продукції за рахунок банківських кредитів;

-спеціальна бюджетна дотація за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок;

-спеціальна  бюджетна  дотація  за  приріст  поголів’я  корів  власного відтворення.

Отримувачами бюджетних коштів за  програмою підтримки  розвитку тваринництва  є  суб’єкти  господарювання  -  юридичні  особи  незалежно  від організаційно-правової форми та  форми   власності та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузях тваринництва, бджільництва, рибництва; переробної промисловості, які виробляють харчові продукти (м’ясні, рибні, молочні), стосовно яких:

• не  відкрито  провадження  у  справі  про  банкрутство  та/або  яких  не визнано банкрутами, та/або які не перебувають на стадії ліквідації;
  • які  не  мають  на  1  число  місяця,  в  якому  приймається  рішення  про включення  до  реєстрів  або  відомостей  про  нарахування  розміру  часткового відшкодування або дотації, прострочену більш як шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справлянням яких покладено на ДПС;

Звертаємо увагу, що у поточному році один сільгоспвиробник за цією програмою може скористатись фінансовою підтримкою на суму до 60 млн. грн. (з урахуванням пов’язаних з ним осіб у розумінні підпункту 14.1.159 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України).

Суб’єкт господарювання або сільськогосподарський товаровиробник, що претендує на отримання державної підтримки за напрямами, передбаченими пунктом  4  цього  Порядку,  зобов’язаний  подати  разом  з  документами  для отримання державної підтримки інформацію про всіх пов’язаних із ним осіб, які протягом бюджетного року є отримувачами такої державної підтримки.

Pаявку та документи за напрямом спеціальної дотації за приріст корів власного відтворення   суб’єкти господарювання подають до відділу рослинництва і тваринництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за адресою: м. Львів, проспект В.Чорновола, 57 (5 поверх, каб. 122). Телефон для довідок: 067 835 93 95

Інформація про умови, терміни подання та перелік документів в розрізі напрямів