Семінар-нарада в Журавненській селищній раді щодо поетапного впровадження електронної форми листків непрацездатності

Дата: 10.08.2021 14:52

10 серпня  в.о. начальника Жидачівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Кручок М.М. провела семінар-нараду із страховим активом (головами комісій із соціального страхування, бухгалтерами) Журавненської територіальної громади щодо поетапного впровадження електронної форми листків непрацездатності.

На семінарі було розглянуто:

• питання матеріального забезпечення застрахованих осіб у зв’язку із запровадженням електронної форми листків непрацездатності, сформованих на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність;
  • етапи проходження е-лікарняного на підприємстві та алгоритм дій для призначення матеріального забезпечення;
  • питання роботи комісії із соціального страхування в умовах прийнятих нововведень.

Акцентовано  увагу, що отримання е-лікарняного не впливає на процедуру призначення, розрахунку та виплати матеріального забезпечення. Комісія із соціального страхування на підприємствах продовжує свою роботу та зберігає весь обсяг функцій, передбачених Положенням про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, затвердженим постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 13.