СКАРБИ РІДНОГО КРАЮ

Дата: 09.08.2021 20:07

Справжнє свято душі відбулося у філії Народного дому с.Чертіж!

В рамках відзначення Дня села Чертіж, згідно комплексного плану роботи відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини, 8 серпня ц.р. за благословенням отця – декана Р. Гринишина та отця І. Надорожного проведено І територіальний фестиваль народної творчості “Скарби рідного краю”.

Творчими колективами філій НД сіл Чертіжа, Дубравки, Тернавки, Которин, Старого Села, Мельнич, Зарічного, Лискова, Корчівки, Сидорівки, Крехова, Сулятич, Подорожного, Любші, Антонівки, селища Журавна представлена цікава концертна програма, в якій звучали народні автентичні та сучасні українські пісні.

Силами бібліотекарів сільських філій організовано чудову виставку робіт народних умільців Журавненщини: художників, різьбярів, вишивальниць, гачкувальниць, майстринь по виготовленню виробів з бісеру, соломи, ниток.

Селищний голова Василь Вітер нагородив учасників фольклорного свята подяками та пам’ятними подарунками від меценатів ТзОВ “Гудвеллі”.

На фоні фотозон, виготовлених в українському стилі, гості та учасники фестивалю мали змогу зробити світлини.

Справжнім сюрпризом для всіх був виступ заслуженого артиста України, переможця телевізійного конкурсу “Голос країни” Ростислава Кушини.

Велика вдячність старості Надії Шепі, директору Народного дому с. Чертіж Галині Гузьо, бібліотекарю Ярославі Мудрій та тим мешканцям села, котрі посильною працею долучились до організації та проведення заходу.