"ВІЙНА ПОРУЧ"

Дата: 04.08.2021 10:00

Це не сон, не синдром маячні,

Ця війна не в далекій країні,

Не в Іраку чи десь там в Чечні,

А в вишневій моїй Україні…

Війна ближче, ніж ми уявляємо… «Війна поруч…» -   Саме під такою назвою мешканці та гості Журавна мають змогу переглянути експонати пересувної виставки, представленої металевими фігурами, з 3 по 5 серпня ц.р.

Ідея організації належить Назару Татумиру – учаснику російсько - української  війни, члену  спілки учасників АТО, за що відвідувачі йому безмежно вдячні. Адже саме завдяки п.Назару вкотре зрозуміли те, що війна від нас дуже близько – війна поруч.

Організатор - Андрій Ляшенко – голова правління військової громадської організації «Легіон правди» (м.Бердянськ).

Родинний колектив сім’ї Ліпковських (філія Народного дому с.Володимирці) та читець Роман Сорока (КУ «Публічна бібліотека Журавненської селищної ради») своїми творчими виступами долучилися до відкриття тематичної виставки.

Експонати перебуватимуть в Журавні за адресою пл.С.Бандери,2.