Селищний голова провів чергову апаратну нараду з керівниками служб селищної ради та відділів апарату виконавчого комітету селищної ради

Дата: 02.08.2021 15:40

Під керівництвом Журавненського селищного голови Василя Вітра, 2 серпня 2021 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступників селищного голови, секретаря селищної ради, старост, керівників структурних підрозділів та комунальних закладів.

Пріоритетним на нараді стало питання вакцинування жителів громади проти COVID-19, адже це є критично важливим для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються. Про це наголосив головний лікар КНП «Журавнівська міська лікарня» Ярослав Овсянецький і ознайомив, що у лікарні відкрито пункт вакцинації, працює три бригади із вакцинування, наявні 980 доз вакцин.

Окрім того, на нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності різних сфер та галузей селищної ради, зокрема, про виконання селищного бюджету за 7 місяців ц.р., проведення заходів із суб’єктами підприємницької діяльності щодо сплати податків та платежів до бюджету і використання праці неоформлених працівників, вивезення твердих побутових відходів та недопущення утворення стихійних звалищ сміття, підготовка закладів освіти до нового навчального 2021-2022 року, проведення робіт із ліквідації наслідків негоди на дорозі до с.Демня та інших населених пунктів громади.

Завершуючи апаратну нараду, селищний голова надав ряд рекомендацій та доручень відповідальним особам.