Нарада селищного голови з керівниками загальноосвітніх закладів громади

Дата: 02.08.2021 12:45

30 липня селищний голова Василь ВІТЕР провів нараду із директорами загальноосвітніх закладів територіальної громади. У роботі наради прийняли участь перший заступник селищного голови Світлана Самсонова та начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини селищної ради Роман Артемчук.

Обговорили питання підготовки навчальних установ до навчального 2021-2022 року, проведення інвентаризації шкільного майна, приладдя, інвентаря, підручників по тих закладах, які згідно рішення сесії селищної ради припиняють діяльність як юридичні особи. Узгодили процедури реалізації мікропроєктів, початку виконання та фінансування робіт. Обговорили проблемні питання, узгодили заходи по їх вирішенню.

Селищний голова зазначив, що головне завдання і влади, і педагогічних колективів – забезпечити учням ефективний навчальний процес з неухильним дотриманням усіх санітарних норм.

За результатами наради керівники закладів отримали ряд доручень та завдань, а також методичні рекомендації до подальшої роботи.

Окрім того, селищний голова дав доручення відповідним службам у другій половині серпня провести огляди щодо готовності закладів до нового навчального року.