Реалізація проєкту соціально-економічної інфраструктури

Дата: 27.07.2021 14:55

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України № 822-р.від 21 липня 2021 року розподілено 1,9 млрд гривень субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Зокрема, Львівщина з вказаного обсягу має отримати 58,9 млн гривень на реалізацію 119 проєктів соціально-економічної інфраструктури.

Це проєкти спрямовані на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт закладів охорони здоров’я, шкіл, дошкільних навчальних закладів, спортивних об'єктів, проєкти галузі житлово-комунального призначення, а також придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я.

Журавненська територіальна громада отримає субвенцію з державного бюджету в сумі 250 тис. грн на реалізацію проєкту "Будівництво лінії вуличного освітлення в с. Тернавка Журавенської селищної ради Львівської області" згідно додатку до розпорядження Кабміну.