У Журавненській селищній раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 14.07.2021 12:13

13 липня першим заступником селищного голови Світланою Самсоновою проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Журавненської селищної ради. Комісія, відповідно до покладених на неї повноважень, розглянула питання, які потребують колегіального вирішення.

На порядок денний було винесено питання про встановлення опіки та призначення опікуна над дитиною, позбавленої батьківського піклування; зняття з реєстрації малолітніх дітей та їх матір; затвердження складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

У ході розгляду питань до уваги взято потреби дітей, не допущення звуження обсягу їх існуючих житлових прав та порушення охоронюваних законом інтересів, забезпечення належного догляду за дітьми, створення належних умов проживання.