«Соціальна перукарня» - новий вид послуг у територіальній громаді

Дата: 20.05.2021 15:00

Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Журавненської селищної ради»  в приміщенні колишньої дитячої лікарні відкрито «Соціальну перукарню» для найменш захищених жителів  Журавненської територіальної громади.

Безоплатно послугами перукаря можуть скористатися одинокі громадяни похилого віку, якими опікується КУ ЦНСП Журавненської селищної ради.

Право на користування платними послугами по пільгових цінах мають пенсіонери, інваліди 1, 2 групи, учасники АТО/ООС, інваліди війни та учасники бойових дій, сім’ї які перебувають під соціальним супроводом у зв’язку із складними життєвими обставинами, прийомні сім’ї, діти які знаходяться в ДБСТ.

Тарифи на платні послуги: чоловіча стрижка – 26 грн. жіноча стрижка – 31 грн.

Також жителі громади, які не можуть пересуватися за межі будинку можуть скористатися послугою на дім.

Для того щоб скористатися послугами перукаря необхідно мати з собою паспорт та посвідчення яке підтверджує пільгову категорію.

Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Журавненської селищної ради» буде організовано виїзди перукаря в населені пункти громади на постійній основі за окремим графіком.

«Соціальна перукарня» - в смт. Журавно працюватиме по понеділках і середах.