Нарада з соціальними робітниками щодо II етапу вакцинації проти коронавірусної інфекції COVID-19

Дата: 13.04.2021 12:07

12 квітня за участі заступника селищного голови Ярослава Ягніщака та директора КНП «Журавнівська міська лікарня» Ярослава Овсянецького відбулась нарада із соціальними робітниками КУ «Центр надання соціальних послуг Журавненської селищної ради» в ході якої було обговорено проведення ІІ етапу вакцинації проти коронавірусної інфекції COVID-19 на території Журавненської територіальної громади.

Ярослав Овсянецький зазначив, що соціальні робітники та люди похилого віку відносяться до ІІ етапу вакцинації та групи ризику COVID-19, тому зважаючи на це закликав вакцинуватися, не боятися!

Наголосив на проведенні інформаційно - роз’яснювальної роботи про важливість щеплення серед своїх підопічних та розповів про багатовекторність вакцини Astra Zeneca (Covisheld).

Також було обговорено, що на сьогоднішній день немає ефективної боротьби з COVID-19 крім вакцинації та дотримання санітарно - епідеміологічних норм (носіння маски, часте та ретельне миття рук, уникання великих скупчень людей).

Щеплення буде проводитись в приміщенні КНП «Журавнівська міська лікарня», кабінет 18, понеділок, середа, п’ятниця з 12.00 год. по 15.00 год. За попереднім записом (моб.т. 0980199414).