Увага! Штормове попередження!

Дата: 20.07.2021 14:21

По території Львівської області:

До кінця доби 20 липня місцями по півдню території сильні дощі.

21 липня грози, вночі та вранці місцями значні дощі, вдень подекуди пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с, град.

По місту Львову:

21 липня гроза, вдень пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с, град.

(І рівень небезпечності, жовтий)

Попередження про небезпечні гідрологічні явища

Впродовж 20 – 21 липня на річках басейну Дністра очікується продовження підйому рівнів води на 0,5 – 1,5 м, в нижніх течіях Стрв’яжу, Свічі – 1,5 – 2,5 м над рівнями 20 липня на 08:00 год., місцями затоплення заплав, с/г угідь (жовтий рівень небезпеки),  в Стрийському районі (р.Свіча – с.Зарічне) можливе часткове затоплення окремих об’єктів прирічкової інфраструктури (помаранчевий рівень небезпеки).

В місцях випадіння сильних злив очікується формування значного місцевого та схилового стоку з пiдтопленням понижених мiсць, в горах можливе утворення окремих селевих потоків (помаранчевий рівень небезпеки).

При необхiдностi, по мiрi розвитку паводку, iнформацiя буде уточнюватись попередженнями в короткостроковому порядку.