Депутати Львівської обласної ради від ПП "Голос" з візитом у Журавненській територіальній громаді

Дата: 19.07.2021 16:05

У п'ятницю, 16 липня 2021 року, у Журавненську територіальну громаду завітали депутати Львівської обласної ради від ПП "Голос" Добош Ростислав та Галецька Наталія. Обговорювали питання підтримки розвитку громади, можливості втілення важливих проєктів соціального, культурного та туристичного напрямів.

Також за сприяння Наталії Галецької ЦНАП Журавненської селищної ради отримав два сучасні потужні комп'ютери.

Щиро дякуємо за матеріальну допомогу!

Депутати обласної ради відвідали КЗ ЛОР "Журавненський протитуберкульозний дитячий санаторій", ознайомилися з його роботою, оглянули територію санаторію та Палац Скшинських-Чарторийських.

Висловлюємо слова вдячності від голови та працівників селищної ради за допомогу та надіємось на тісну співпрацю.